Değerli Üyemiz,

Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu’na hoş geldiniz!

Öncelikle Divan Kurulu üyeliğinizi tebrik ederiz. Katkılarınızla Galatasaray Spor Kulübü’ne etkin hizmetlerimizin artacağına yürekten inanıyoruz.

Alışıldığı üzere her yıl Ocak ayında düzenlediğimiz Divan Kurulu Berat Törenini, pandemi nedeniyle bu sene maalesef fiziki olarak değil de online olarak gerçekleştireceğiz.

16 Ocak 2021 Cumartesi günü saat 13.30’da gerçekleştireceğimiz bu toplantı sırasında, sicil numarası sırasıyla her birinize bağlanıp, en fazla 1 dakikalık Galatasaray veya siz ve Galatasaray temalı kısa bir konuşma yapmanızı isteyeceğiz.

Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Üyelik Beratlarınız, Kulübümüzde kayıtlı adreslerinize daha sonra gönderilecektir. Gerekiyorsa, sicil@galatasaray.org adresinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

23 Ocak 2021 Cumartesi günü saat 13.30’da yine online olarak yapacağımız aylık Olağan Divan Kurulu Toplantısının gündemi bilahare sms ve e-posta ile tarafınıza bildirilecektir.

Katılımınızı rica eder, iyi ve sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü
Divan Kurulu Başkanlığı

ÖNEMLİ NOT:

Üyelerimiz, online Divan toplantımıza 16 Ocak 2021 Cumartesi günü saat 12.30’dan itibaren web sitemiz (www.gsdivan.com) üzerinden, giriş ekranındaki, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca hazırlanmış bilgilendirme metnini onaylayarak katılabileceklerdir. Ayrıca toplantı davetiye linki gönderilmeyecektir.

Web : https://gsdivan.com/

✉: divan@galatasaray.org