Değerli Üyemiz,

Divan Kurulu üyeleri için düzenlenen “Sezonluk Kombine” uygulaması aynen devam etmektedir.

Bu yıl (2024-2025 futbol sezonu) için Yönetim Kurulunun tespit ettiği yıllık indirimli kombine kart fiyatı 43.750 TL (KDV DAHİL) olarak belirlenmiştir.

2023-2024 sezonunda almış oldukları sezonluk kombinelerini yenilemek isteyen üyelerimiz ve yeni müracaat talebinde bulunan üyelerimiz 14 Temmuz 2024 tarihine kadar ekli formu doldurarak divan@galatasaray.org adresine gönderebilirler.

Yeni kombine müracaatında bulunan Divan üyelerine yer tahsisi, yenilenen kombine miktarı sonrası kulüp satış ofisinin yer imkanına göre karşılanacaktır (Doğu Tribünü Blok 114).

Bilindiği gibi sezonluk kombine, güncel aidat borcu olmayan ve Doğu 114 blok dışında yeri bulunmayan her Divan üyesine yalnızca 1 adet yer tahsis edilerek kullanılacaktır.

Kombine sahipleri, gelemeyecekleri maçlar için sadece Kulübe maçlık devir yapabilirler, herhangi birine devir yapamazlar.

Müracaat yapan Divan Kurulu üyelerinin Galatasaray Logolu Passolig kartı olması ve yıllık vizesinin (e-bilet kullanım süresi) 2025 yılına sarkacak şekilde yapılmış olması zorunludur, aksi takdirde işlem yapılamayacaktır. (www.passolig.com.tr ya da Passo uygulaması üzerinden vize işleminizi yapabilirsiniz.)

KVKK gereği kredi kartı bilgileri talep toplama sırasında alınmayacaktır. Yıllık Divan Kombinesi tahsis edilen üyelerimize detaylı ödeme koşulları ayrıca e-posta ve sms yoluyla duyurulacaktır.

Sezonluk kombine talep eden Divan üyelerimizin formun içinde yer alan “Aydınlatma Metni”ni de doldurarak divan@galatasaray.org adresine göndermeleri gerekmektedir.

Saygılarımızla,


Galatasaray Spor Kulübü
Divan Kurulu Başkanlığı

Divan Kurulu Kombine Başvuru Formu: