Değerli Üyemiz,

Divan Kurulu üyeleri için düzenlenen “Sezonluk Kombine” uygulaması aynen devam etmektedir.

Bu yıl (2023-2024 futbol sezonu) için Yönetim Kurulunun tespit ettiği yıllık indirimli kombine kart fiyatı 16.500 TL (KDV DAHİL) olarak belirlenmiştir.

2022-2023 sezonunda almış oldukları sezonluk kombinelerini yenilemek isteyen üyelerimiz ve yeni müracaat talebinde bulunan üyelerimiz 9 Haziran 2023 tarihine kadar aşağıda linki verilen formu doldurarak divan@galatasaray.org adresine gönderebilirler.

Yeni kombine müracaatında bulunan Divan üyelerine yer tahsisi, yenilenen kombine miktarı sonrası kulüp satış ofisinin yer imkanına göre karşılanacaktır (Doğu Tribünü Blok 114).

Bilindiği gibi sezonluk kombine, güncel aidat borcu olmayan ve Doğu 114 blok dışında yeri bulunmayan her Divan üyesine yalnızca 1 adet yer tahsis edilerek kullanılacaktır.

Kombine sahipleri, gelemeyecekleri maçlar için sadece Kulübe maçlık devir yapabilirler, herhangi birine devir yapamazlar.

Müracaat yapan Divan Kurulu üyelerinin Galatasaray Logolu Passolig kartı olması ve yıllık vizesinin (e-bilet kullanım süresi) 2024 yılına sarkacak şekilde yapılmış olması zorunludur, aksi takdirde işlem yapılamayacaktır. (www.passolig.com.tr ya da Passo uygulaması üzerinden vize işleminizi yapabilirsiniz.)

KVKK gereği kredi kartı bilgileri talep toplama sırasında alınmayacaktır. Yıllık Divan Kombinesi tahsis edilen üyelerimize detaylı ödeme koşulları ayrıca e-posta ve sms yoluyla duyurulacaktır.

Sezonluk kombine talep eden Divan üyelerimizin aşağıda linki bulunan “Aydınlatma Metni”ni de doldurarak divan@galatasaray.org adresine göndermeleri gerekmektedir.

Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü
Divan Kurulu Başkanlığı

Divan Kurulu Kombine Başvuru Formu:

Aydınlatma Metni: