Video-konferans olarak gerçekleşecek Aralık ayı Divan Toplantımızın gündemi belli oldu.

Divan Başkanımız Eşref Hamamcıoğlu’nun toplantı davetiye metni şöyledir:

Değerli Üyemiz,

Aralık ayı olağan Divan toplantımız, 26 Aralık 2020 Cumartesi günü saat 13.30’da online olarak video-konferans yöntemi ile yapılacaktır.

Üyelerimiz, online Divan toplantımıza 26 Aralık 2020 tarihinde saat 12.30’dan itibaren web sitemiz (www.gsdivan.com) üzerinden katılabileceklerdir. Ayrıca toplantı davetiye linki gönderilmeyecektir.

Katılımınızı rica eder, iyi ve sağlıklı günler dileriz.

GÜNDEM:

  1. Kasım ayına ait olağan toplantı tutanağının takdimi ve oya sunulması,
  2. Divan Başkanlığına gelen evrakın okunması,
  3. Tüzüğümüzün 87/14. maddesi uyarınca Kulüp ve Bağlı ortaklıklarına ait 30 Eylül 2020 tarihi itibarıyla düzenlenmiş ve bağımsız denetimden geçmiş konsolide mali tablolar ile özet yönetsel-sportif faaliyet raporlarının Yönetim Kurulunca sunulması,
  4. Tüzüğümüzün 87/15. maddesi uyarınca Kulüp ve Bağlı ortaklıklarına ait 30 Eylül 2020 tarihi itibariyle düzenlenmiş konsolide mali tablolara ilişkin Bağımsız Denetim Raporu’nun, Yönetim Kurulu tarafından, Divan Kurulunun görüşüne sunulması, 
  5. Gündemin 3. ve 4. maddesinde ele alınan raporlarla ilgili genel görüşme,
  6. Kulübümüzü ilgilendiren önemli ve güncel konular hakkında katılımcılara söz verilmesi,
  7. Kapanış.

Saygılarımızla,
Eşref Hamamcıoğlu
Galatasaray Spor Kulübü
Divan Kurulu Başkanı

Not: Üyelerimiz toplantıya www.gsdivan.com divan web sitemiz giriş ekranındaki, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca hazırlanmış bilgilendirme metnini onaylayarak katılabileceklerdir.